Csomagok

Kedves Látogató!

Örvendetés tény, hogy egyre több honfitársunk kezdi el felfedezni Magyarországot.
Egyesületünk tevékenységével szeretné elõsegíteni a Paks és térségének bemutatását, és az idelátgatóknak megkönnyíteni programcsomagjainkkal a szabadságuk megtervezését, eltöltését.
Egyesületünk szemlélete, hogy a hozzánk érkezõket nem turistaként, hanem vendégként fogadjuk. Mint nonprofit szervezet kerüljük az üzleti szellemet, de valljuk azt is, hogy az ingyen adott szolgáltatásnak nincs értékteremtõ ereje.
Kérem, látogassa meg többször honlapunkat, ismerje meg tagozataink életét, egyesületünk szolgáltatásait, és ha Ön érdeklõdését felkeltettük, akkor válasszon Program csomagjainkból. Ha ez nem sikerült, akkor további hasznos szörfözést kívánok Önnek a Paksi Turizmusért Egyesület nevében!

Tisztelettel: Ferenci Richárd elnök

Részvételi díj: Személyes érdeklõdés után alakítjuk ki.
Jelentkezni: 06-20 4585392

Jöjjön kirándulni Paks-Szekszárd-Kalocsa-Pécs tervezett útvonalra
Ajánlott programok

1 nap:Atomerõmû meglátogatása, hajókirándulás a Dunán, Városnézés többek között a Makovecz-templom megtekintése. Este vacsora és borbarangolás a Sárgödör téren. Vacsora választék: halászlé, vegyes-, kakas-, vagy marhapörkölt.

2. nap Reggeli Németkéren, majd Szekszárdra utazunk,. Délelõtt kirándulás kisvasúttal Gemencre,majd (fakultatív ebéd) a városban. Ebéd után városnézés (Babits Emlékház, Mézes Múzeum, stb.) este hidegtálas vacsora borkóstolások kíséretében Szállás a városban.

3. nap Reggeli után, utazás Kalocsára. Délelõtt városnézés (Ásvány- és Paprika Múzeumok, az érsekségi templom, stb.), ebéd utazás vissza a szállás helyre.

4. nap Reggeli után indulás Pécsre Belváros megtekintése, TV torony, szabad program, majd indulás haza.

Csoport létszáma:/fõ

20

24

28

32

36

40

Áfás ár Ft/fõ

Az árak személyes érdeklõdés után alakítjuk ki!

 

Tanulmányi kirándulás két napra

" Löszfal: Európa legmagasabb löszképzõdménye. A falnál geotörténeti képeskönyv látható.

" Paksi városnézés vásárlással egybekötve. Ajánlott programunk: Makovecz -templom megtekintése, majd séta a történelmi városrészben, ahol megtalálható a Városi Múzeum, új technos környezetben pedig a Városi képtár.

" Hajózás: Gyerekek és felnõttek által is kedvelt program. Biztonságos, 80 személyes hajóval eljutunk az erõmû melegvizes kifolyójáig és kedvezõ vízállás esetén, láthatjuk a zuhatagként kilépõ hûtõvizet.

" A Paksi Atomerõmû Látogatóközpontja. Az erõmû által létrehozott kiállítás lehetõvé teszi a színvonalas és szórakoztató ismeretszerzést korunk energiaforrásáról, az atomenergiáról. ( A látogatóközpont és az erõmû megtekintése ingyenes program.)

" Éjszakai pihenés Németkéren a Beanett Bt. Fogadójában

" Szállás: 10 db. három+ egyférõhelyes, fürdõszobás szobákban. Szauna, szolárium és 8x10 méteres úszómedence is található. A fogadóhoz közel lehetõség van lovaglásra, sétakocsizásra, valamint a szürke-marha állomány megtekintésére.

" Szekszárd :Gemenci erdõ megtekintése, Babits ház, Mézeskalács múzeum

" Decs Baba múzeum

Csoport létszáma:/fõ

20

24

28

32

36

40

Áfás ár Ft/fõ

Az árak személyes érdeklõdés után alakítjuk ki!

Az árban benne foglaltatik a hajózás, kisérés, szállás, három darab étkezés, szauna használata
A szobák 3+ 1 fõs elszállásolási lehetõséggel rendelkeznek. Minden megkezdett szoba további árképzést von maga után.
A programot egynaposra is tudjuk szervezni, de ez további egyeztetést igényel.
Várjuk Önöket szeretettel!
Érdeklõdni: Ferenci Richárd 06-20-4585392

 

Jöjjön kirándulni Paks-Szekszárd-Kalocsa tervezett útvonalra
Ajánlott programok

1 nap:Atomerõmû meglátogatása, hajókirándulás a Dunán, Városnézés többek között a Makovecz-templom megtekintése. Este vacsora és borbarangolás a Sárgödör téren. Vacsora választék: halászlé, vegyes-, kakas-, vagy marhapörkölt.

2. nap Reggeli Németkéren, majd Szekszárdra utazunk,. Délelõtt kirándulás kisvasúttal Gemencre,majd (fakultatív ebéd) a városban. Ebéd után városnézés (Babits Emlékház, Mézes Múzeum, stb.) este hidegtálas vacsora borkóstolások kíséretében Szállás a városban.

3. nap Reggeli után, utazás Kalocsára. Délelõtt városnézés (Ásvány- és Paprika Múzeumok, az érsekségi templom, stb.), ebéd után hazautazás.

Csoport létszáma:/fõ

20

24

28

32

36

40

Áfás ár Ft/fõ


 

Jöjjön kirándulni Paks-Szekszárd-Pécs tervezett útvonalra
Ajánlott programok

1 nap:Atomerõmû meglátogatása, hajókirándulás a Dunán, Városnézés többek között a Makovecz-templom megtekintése. Este vacsora és borbarangolás a Sárgödör téren. Vacsora választék: halászlé, vegyes-, kakas-, vagy marhapörkölt.

2. nap Reggeli Németkéren, majd Szekszárdra utazunk,. Délelõtt kirándulás kisvasúttal Gemencre,majd (fakultatív ebéd) a városban. Ebéd után városnézés (Babits Emlékház, Mézes Múzeum, stb.) este hidegtálas vacsora borkóstolások kíséretében Szállás a városban.

3. nap Reggeli után, utazás Kalocsára. Délelõtt városnézés (Ásvány- és Paprika Múzeumok, az érsekségi templom, stb.), ebéd után hazautazás.

Csoport létszáma:/fõ

20

24

28

32

36

40

Áfás ár Ft/fõ

Az árak személyes érdeklõdés után alakítjuk ki!

 
PATUR.hu © 2019, Sablonkészítés: Interkreativ.hu